İş Bankası Tarım Girişimcilik Yarışması Düzenliyor

İş Bankası Tarım Girişimcilik Yarışması Düzenliyor


İş Bankası Tarım Girişimcilik Yarışması Düzenliyor

Haberi Şurada paylaş...


İş Bankası'nın ikinci kez düzenlediği "Türkiye İş Bankası Tarım Girişimciliği Yarışması" başlıyor. 6 Kasım 2020'ye kadar yarışmaya katılabilirsiniz.

KökProject üzerinden yayınlanan yarışmaya, başvuru formunu doldurarak tarım alanındaki projenizle katılabilirsiniz. Sektörün önde gelenlerinden oluşan jüri üyeleri projeleri değerlendirecek ve seçilen tarım girişimi projesi İş Bankası tarafından belirlenen büyük ödülü almaya hak kazanacak. İş Bankası sahipliğinde KökProject’in yürüttüğü yarışmaya “www.yarisma.kokprojekt.com/” web sitesi üzerinden katılabilirsiniz.


Erken Aşama Girişimden Çekirdek Yatırım Almış Girişimlere Kadar Tüm Girişimler Başvurabilir

Erken aşama teknoloji girişimlerinden, çekirdek yatırım almış girişimlere kadar olan tüm girişimler başvurabilir. Katılan girişimlerin, fikir aşamasını geçmiş ve ürün ya da servislerinin hazır olmasına dikkat ediliyor. Tarım değer zincirine dokunan bütün tarım, gıda, su ve hayvanclılık gibi sektörlerden başvurulara açık bir yarışmadır.

2019 yılı Tarım Girişimcilik Yarışması'nın kazananı Umut Öztürk'ün sahibi olduğu "Agrinte" projesi olmuştur. Agrinte projesi tarımsal sensör verileri ile ürün gelişimi ve hastalıkları üzerine yapay zekaya dayalı tahminsel analiz yapan teknoloji sistemidir.

KökProject; gıda, tarım ve su sektörü odaklı çalışan hızlandırıcı ve kurumsal inovasyon partner şirketidir. Üretim girdisi üreticileri, çiftçiler&üreticiler, gıdayı işleyenler&tüccarlar, perakendeciler ve tüketicilerin yer aldığı gıda ve tarım zincirine yönelik çalışmalar yapmaktadır. İş Bankası ile yapmış olduğu işbirliğiyle Tarım Girişimcilik Yarışması'nı yürütmektedir.
 

Yarışma Takvimi 

Başvuru19 Ekim 2020- 6 Kasım 2020

Seçilen Girişimlerin İlanı: 9 Kasım 2020

Online Girişimcilik Kampı: 14-15 Kasım 2020

Online Demo Day: 16 Kasım 2020

Online Ödül Takdimi: 17 Kasım 2020

#toptanmanavcom #toptanmanav #işbankası #tarımgirişimciliğiyarışması #çiftçi #üretici #kökproject #tarımproje #tarımyarışma